Aile danışmanı izmir

Aile danışmanlığı, psikoloji biliminin pratik hayatta en çok değindiği konular arasındadır. Aile danışmanlığı aile fertlerini iletişimlerinin geliştirilmesi, aile ortamında yer alan sorunların belirlenip çözümler sunulması ve fertler arasında iletişimin daha sağlıklı hale getirilmesi, aile için iletişimin güçlendirilmesi, kuralların belirlenmesi, rollerin doğru şekilde oluşturulması, yakınlık kavramı üzerine çalışmalar, bireyler arası güven gibi konularda terapi süreçlerini oluşturan ve danışmanlık verilmesidir. Aile danışmanı izmir aramalarınıza yönelik olarak, İzmir ve çevre illerde aile danışmanı arayan, aile danışmanlığı merkezi araştırması yapan bireyler için bu yazımızdan faydalanabileceğinizi düşünüyoruz.

Aile danışmanı izmir araştırmalarınız için

Aile danışmanı izmir araştırmalarınız için köklü bir kurum olan Martı Psikoloji ile iletişim kurabilirsiniz. Uzman Psikolog Didem Turgut Çönkü koordinasyonunda çalışmalarına devam eden Martı Psikoloji, Aile danışmanlığı alanında onlarca aileye terapi süreci ve danışmanlık hizmeti vermiştir. Aile içi iletişim doğru olarak geliştirilmesi, bireyler arası rollerin, yakınlığın doğru noktaya getirilmesinde terapi ve danışmanlık aile danışmanlığı kapsamına girmektedir.

Aile danışmanı izmir

Genel olarak ile Aile danışmanlığında,

  • Çift ve evlilik danışmanlığı, çift terapisi ya da evlilik terapisi olarak da ifade edilmektedir. Özellikle evli olan çiftlerde aile danışmanı, bireysel terapiler ile çözüm sağlanamayan olgularda, Sorunun başlangıcında evli bireylerinde birinde ya da her ikisinde evlilik ile bağıntısı olduğunda ve bu durumlar ile birlikte çiftin evlilik terapisinde aile danışmanlığı hizmeti almak istediği durumlarda aile danışmanlığı kapsamında çift terapisi, evlilik terapisi uygulanabilir.

Aile danışmanı izmir tavsiye, İzmir aile danışmanı arıyorum diyorsanız

Martı Psikoloji Merkezi, aile danışmanlığı alanında İzmir’de faaliyetlerine devam eden bir kurumdur. Aile içinde sağlıklı iletişimin kurulması, bireyler arasında roller vb. konularında terapi vermekte ve danışmanlık hizmet sunmaktadır.

Sizler Aile danışmanı İzmir aramalarınız için telefon numaralarınız ile irtibat kurabilir ve randevu alabilirsiniz.

İzmir merkez başta olmak üzere, Alsancak, Bostanlı, Çankaya, Buca, Bornova, Konak, Karabağlar, Balçova, Tire, Ödemiş, Bayındır, Kiraz, Kemalpaşa, Menderes, Seferihisar, Çeşme, Urla, Karaburun, Balçova, Narlıdere, Güzelbahçe, Hatay, Bayraklı, Karşıyaka, Çiğli, Menemen, Aliağa, Bergama, Çandarlı ve Yakın iller olan Manisa, Aydın,Muğla illerinden İzmir’de merkezi olan Martı Psikoloji ile (Aile danışmanı izmir) 0-232-522-42-22 numaralı telefondan iletişime geçip, bilgi ve randevu alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir